Σχολικό έτος 2023-2024
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ | ΚΛΑΔΟΣ | ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διευθυντής | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Επί θητεία | |
2 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ Υποδιευθύντρια | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
3 | ΚΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Θεολόγος | ΠΕ01 | Διάθεση | |
4 | ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
5 | ΓΚΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
6 | ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
7 | ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Διάθεση | |
8 | ΜΠΙΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Διάθεση | |
9 | ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
10 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Τμήμα Ένταξης | Οργανικά |
11 | ΚΛΑΓΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
12 | ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
13 | ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ03.50 | Τμήμα Ένταξης | Διάθεση |
14 | ΝΤΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | Οργανικά | |
15 | ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | Βιολόγος | ΠΕ04.04 | Οργανικά | |
16 | ΤΣΙΟΜΗΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | Βιολόγος | ΠΕ04.04 | Διάθεση | |
17 | ΤΣΩΝΗ ΡΟΔΑΝΘΗ | Φυσικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.01.50 | Τμήμα Ένταξης | Διάθεση |
18 | ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Γαλλικής | ΠΕ05 | Οργανικά | |
19 | ΒΕΛΛΗ ΚΛΑΙΡΗ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Οργανικά | |
20 | ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Διάθεση | |
21 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ | Γερμανικής | ΠΕ07 | Διάθεση | |
22 | ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Οργανικά | |
23 | ΣΑΚΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Φυσικής Αγωγής | ΠΕ11 | Οργανικά | |
24 | ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | Κοινωνικών Επιστημών | ΠΕ78 | Οργανικά | |
25 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Μουσικής | ΠΕ79.01 | Οργανικά | |
26 | ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ83 | Διάθεση | |
27 | ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ84 | Οργανικά | |
28 | ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Οργανικά | |
29 | ΝΙΞΙΝΑ ΜΑΡΙΚΑ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Διάθεση | |
30 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ | Σχολική Ψυχολόγος | ΠΕ23 | Αναπληρωτής ΣΔΕΥ μέσω ΕΣΠΑ | |
31 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | Κοινωνική Λειτουργός | ΠΕ30 | Διάθεση | |
32 | ΝΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | Σχολική Νοσηλεύτρια | ΠΕ30 | Αναπληρωτής μέσω ΕΣΠΑ | |
33 | ΥΦΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ | ΕΒΠ | ΔΕ1ΕΒΠ | Αναπληρωτής μέσω ΕΣΠΑ | |
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΤΗ
Σχολικό έτος 2022-2023
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ | ΚΛΑΔΟΣ | ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διευθυντής | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Επί θητεία | |
2 | ΧΑΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υποδιευθυντής | Γεωλόγος | ΠΕ04.05 | Οργανικά | |
3 | ΚΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Θεολόγος | ΠΕ01 | Διάθεση | |
4 | ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Θεολόγος | ΠΕ01 | Διάθεση | |
5 | ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
6 | ΓΚΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
7 | ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
8 | ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
9 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
10 | ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
11 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Τμήμα Ένταξης | Οργανικά |
12 | ΚΛΑΓΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
13 | ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
14 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ03.50 | Τμήμα Ένταξης | Οργανικά |
15 | ΝΤΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | Οργανικά | |
16 | ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | Βιολόγος | ΠΕ04.04 | Οργανικά | |
17 | ΤΣΩΝΗ ΡΟΔΑΝΘΗ | Φυσικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.01.50 | Τμήμα Ένταξης | Διάθεση |
18 | ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Γαλλικής | ΠΕ05 | Οργανικά | |
19 | ΒΕΛΛΗ ΚΛΑΙΡΗ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Οργανικά | |
20 | ΜΩΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Διάθεση | |
21 | ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | Γερμανικής | ΠΕ07 | Διάθεση (από 1/3/2023) | |
21.b | ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ | Γερμανικής | ΠΕ07 | Διάθεση (έως 18/1/2023) | |
22 | ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Οργανικά | |
23 | ΣΑΚΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Φυσικής Αγωγής | ΠΕ11 | Οργανικά | |
24 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Μουσικής | ΠΕ79.01 | Οργανικά | |
25 | ΝΤΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ | Οικιακής Οικονομίας | ΠΕ80 | Διάθεση | |
26 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ82 | Διάθεση | |
27 | ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ84 | Οργανικά | |
28 | ΑΛΕΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Διάθεση | |
29 | ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Οργανικά | |
30 | ΤΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | Σχολική Ψυχολόγος | ΠΕ23 | Οργανικά | |
31 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ | Κοινωνική Λειτουργός | ΠΕ30 | Διάθεση | |
32 | ΤΣΙΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | Σχολική Νοσηλεύτρια | ΠΕ30 | Αναπληρωτής μέσω ΕΣΠΑ | |
33 | ΦΑΡΜΑΚΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ | ΕΒΠ | ΔΕ1ΕΒΠ | Αναπληρωτής μέσω ΕΣΠΑ | |
Σχολικό έτος 2021-2022
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ | ΚΛΑΔΟΣ | ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διευθυντής | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Επί θητεία | |
2 | ΧΑΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υποδιευθυντής | Γεωλόγος | ΠΕ04.05 | Οργανικά | |
3 | ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Θεολόγος | ΠΕ01 | Διάθεση | |
4 | ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
5 | ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
6 | ΜΠΙΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Απόσπαση | |
7 | ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
8 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
9 | ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Οργανικά | |
10 | ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | Διάθεση | |
11 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Τμήμα Ένταξης | Οργανικά |
12 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη | Διάθεση |
13 | ΝΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη | Διάθεση |
14 | ΤΖΑΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη | Διάθεση |
15 | ΚΛΑΓΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
16 | ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | Οργανικά | |
17 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ03.50 | Τμήμα Ένταξης | Οργανικά |
18 | ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | Διάθεση | |
19 | ΝΤΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | Οργανικά | |
20 | ΝΕΓΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | Χημικός | ΠΕ4.02 | Διάθεση | |
21 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Γεωλόγος | ΠΕ04.05 | Διάθεση | |
22 | ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ | Φυσικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.01.50 | Τμήμα Ένταξης | Διάθεση |
23 | ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ | Γαλλικής | ΠΕ05 | Διάθεση | |
24 | ΒΕΛΛΗ ΚΛΑΙΡΗ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Οργανικά | |
25 | ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ | Αγγλικής | ΠΕ06 | Διάθεση | |
26 | QUARG-VELLA JOANA ANDREA | Γερμανικής | ΠΕ07 | Οργανικά | |
27 | ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | Οργανικά | |
28 | ΣΑΚΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Φυσικής Αγωγής | ΠΕ11 | Οργανικά | |
29 | ΔΑΦΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ | Κοινωνικών Επιστημών | ΠΕ78 | Διάθεση | |
30 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Μουσικής | ΠΕ79.01 | Οργανικά | |
31 | ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | Οικιακής Οικονομίας | ΠΕ80 | Διάθεση | |
32 | ΜΥΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ83 | Διάθεση | |
33 | ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ84 | Οργανικά | |
34 | ΓΚΟΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Διάθεση | |
35 | ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | Οργανικά | |
36 | ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Σχολική Ψυχολόγος | ΠΕ23 | Διάθεση | |
37 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ | Κοινωνική Λειτουργός | ΠΕ30 | Διάθεση | |
38 | ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΕΒΠ | ΔΕ1ΕΒΠ | Διάθεση |
Σχολικό έτος 2020-2021
Α/Α | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ | ΚΛΑΔΟΣ | |
---|---|---|---|---|
1 | ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διευθυντής | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | |
2 | ΧΑΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υποδιευθυντής | Γεωλόγος | ΠΕ04.05 | |
3 | ΚΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ | Θεολόγος | ΠΕ01 | |
4 | ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | Θεολόγος | ΠΕ01 | |
5 | ΤΣΟΤΣΑΚΗ ΡΟΖΑΛΙΑ | Θεολόγος | ΠΕ01 | |
6 | ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
7 | ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
8 | ΜΠΙΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
9 | ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
10 | ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
11 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ | Φιλόλογος | ΠΕ02 | |
12 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Τμήμα Ένταξης |
13 | ΝΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη |
14 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη |
15 | ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ02.50 | Παράλληλη Στήριξη |
16 | ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΡΑΣΜΙΑ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | |
17 | ΨΩΦΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | |
18 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Μαθηματικός | ΠΕ03 | |
19 | ΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ | Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ03.50 | Τμήμα Ένταξης |
20 | ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ03.50 | Παράλληλη Στήριξη |
21 | ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | |
22 | ΝΤΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ | Φυσικός | ΠΕ04.01 | |
23 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φυσικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.01.50 | Παράλληλη Στήριξη |
24 | ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ | Φυσικός Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.01.50 | Παράλληλη Στήριξη |
25 | ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | Βιολόγος Ειδικής Αγωγής | ΠΕ04.04.50 | Παράλληλη Στήριξη |
26 | ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Γαλλικής | ΠΕ05 | |
27 | ΒΕΛΛΗ ΚΛΑΙΡΗ | Αγγλικής | ΠΕ06 | |
28 | ΝΙΤΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ | Αγγλικής | ΠΕ06 | |
29 | ΜΠΙΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ | Γερμανικής | ΠΕ07 | |
30 | ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | Καλλιτεχνικών | ΠΕ08 | |
31 | ΣΑΚΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Φυσικής Αγωγής | ΠΕ11 | |
32 | ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ | Κοινωνικών Επιστημών | ΠΕ78 | |
33 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Μουσικής | ΠΕ79.01 | |
34 | ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | Οικιακής Οικονομίας | ΠΕ80 | |
35 | ΚΕΤΣΕΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ | Τεχνολογίας | ΠΕ82 | |
36 | ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Τεχνολογίας | ΠΕ84 | |
37 | ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | |
38 | ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ | Πληροφορικής | ΠΕ86 | |
39 | ΝΑΤΣΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ | Ψυχολόγος | ΠΕ23 | |
40 | ΠΑΡΘΕΝΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ | Κοινωνική Λειτουργός | ΠΕ30 | |