Thessaloniki Photo by Anastasius on Unsplash

Απόφαση επιτροπής αξιολόγησης εκδρομής Γ Γυμνασίου

Σήμερα 21/3/2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30, στο γραφείο του διευθυντή του Γυμνασίου Βελισσαρίου συνεδρίασε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με την 5η/15-03-2022 πράξη του διευθυντή, με σκοπό την αξιολόγηση των προσφορών για την εκδρομή της Γ΄ Γυμνασίου στη Θεσσαλονίκη που κατέθεσαν τα τουριστικά γραφεία : Connection Travel, Armonia Travel και Pamvotis Travel σε απάντηση της με αρ. πρωτ. 183/16-03-2022 «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για κατάθεση ποιοτικής και οικονομικής προσφοράς σχετικά με την μετάβαση μαθητών/τριών και συνοδών του Γυμνασίου Βελισσαρίου Ιωαννίνων από Ιωάννινα προς Καστοριά -Θεσσαλονίκη και επιστροφή» από 12-04-2022 έως 14-04-2022. Η επιτροπή αφού εξέτασε διεξοδικά τις παραπάνω προσφορές και έλαβε υπόψη της όλες τις παραμέτρους αποφάσισε  να επιλέξει ως την πλέον οικονομικά συμφέρουσα προσφορά του πρακτορείου Pamvotis Travel Διαμονή στο ξενοδοχείο Capsis Hotel με πρωινό, τελική τιμή 81ευρώ κατ’ άτομο και να προχωρήσει σε ιδιωτικό συμφωνητικό με το παραπάνω πρακτορείο.

Ο Πρόεδρος

Ιωάννης Ζωγάκης

τα μέλη

• Τσακίρη Λουκιανή, ΠΕ02
  • Αυγερίδης Νικόλαος, ΠΕ01
  • Γούλα Αικατερίνη, πρόεδρος, εκπρόσωπος συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων)
  • Κούπανη Μαρία, Γραμματέας, εκπρόσωπος συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων
  • Μαθητής εκπρόσωπος 15μελούς
  • Μαθήτρια, εκπρόσωπος 15μελούς

Αντίγραφα των προσφορών των τουριστικών γραφείων έχουν αναρτηθεί σε εξωτερικό πίνακα ανακοινώσεων.