Αποτελέσματα ψηφοφορίας έργων για το etwinning Πρόγραμμα: Καλλιγράμματα – Αρχιγράμματα

Στη διάρκεια του etwinning προγράμματος της δράσης STEM 3.0 για την Αξιοποίηση του 3D εκτυπωτή στα έργα eTwinning και στην διδασκαλία οι μαθητές μας σχεδίασαν έργα με θέμα Καλλιγράμματα – Αρχιγράμματα.

Οι μαθητές/τριες του Γυμνασίου Βελισσαρίου που τα έργα τους προκρίθηκαν στην τελική φάση του προγράμματος είναι οι:

• Ιωάννα Γ. της Β τάξης
  • Χρυσούλα Τ. της Β τάξης
  • Βασιλική Α. της  Α τάξης

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της ηλεκτρονικής ψηφοφορίας που παρουσιάζονται παρακάτω επιλέχθηκε να σχεδιαστεί σε πρόγραμμα 3d, με σκοπό να εκτυπωθεί στη συνέχεια στο 3d εκτυπωτή του σχολείου μας το έργο:

Συγχαρητήρια στο νικητή καθώς και στα υπόλοιπα παιδιά που δούλεψαν με τρομερό ζήλο και μεράκι σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας, καθώς και τα υπόλοιπα έργα ήταν ισάξια.

Οι συντονιστές εκπαιδευτικοί: Ζήκου Μαρία, Πληροφορικής – Κάτσενου Λευκοθέα, Φιλόλογος

Αποτελέσματα διαδικτυακής ψηφοφορίας.