Ενίσχυση συνεργασίας μεταξύ μαθητών και Διαχείριση της Σχολικής Τάξης

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία την Τετάρτη 4 Μαΐου 2022 το επιμορφωτικό σεμινάριο για τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας με θέμα «Ενίσχυση συνεργασίας μεταξύ μαθητών και Διαχείριση της Σχολικής Τάξης» με εισηγητή τον κ. Βασίλειο Κούτρα, καθηγητή Αγωγής Υγείας στο Παιδαγωγικό Τμήμα Νηπιαγωγών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και επιστημονικό υπεύθυνο του κέντρου «Σχεδία».

Για την οργανωτική επιτροπή: Η συντονίστρια εκπαιδευτικός: Αγγελική Αντωνίου, Μαθηματικός Ε.Α.Ε., ΠΕ3.50