Με επιτυχία το Φιλανθρωπικό Χριστουγεννιάτικο bazaar 2022

Τα Χριστούγεννα είναι μαγεία, είναι αγάπη, είναι παιδικές φωνές, είναι γέλια, τραγούδια, είναι ευχές, γλυκίσματα, δημιουργίες με μπόλικη χρυσόσκονη αλλά και προσφορά…. Όλα αυτά τα είχαν η σημερινή και η χθεσινή μέρα στο σχολείο μας!

Για άλλη μια χρόνια το Χριστουγεννιάτικο bazaar μας είχε τεράστια επιτυχία! Τα παιδιά μας με μεγάλη χαρά συμμετείχαν σε αυτή την όμορφη εκδήλωση μαθαίνοντας μέσα από αυτό την αξία της προσφοράς, της αλληλεγγύης αλλά και της συνεργασίας .

Ευχαριστούμε θερμά την Διευθύντρια Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης  κα Λογοθέτη Σταματούλα  που μας τίμησε με την παρουσία της, τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας, τους γονείς και το ΔΣ του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων για τη αμέριστη στήριξη τους .

Η Συντονιστική Ομάδα

Τσακίρη Λουκία, Γκούβα Κωνσταντίνα, Ευταξία Αλίκη, Ζήκου Μαρία, Κάτσενου Λευκοθέα, Κίτσου Κωνσταντίνα, Κλάγκου Τριάδα, Μπακοστέργιου Ειρήνη.